CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu

Aktuality


TOP EXPO - nejpůsobivější expozice veletrhu CESTY DŘEVA 2018

I letos proběhla v rámci veletrhu CESTY DŘEVA soutěž o nejpůsobivější expozici, která je zároveň i vysoce funkční a splňuje kritéria pro komunikaci se zákazníkem. Hodnoceny byly všechny expozice veletrhu a ocenění TOP EXPO 2018 získala společnost: DEKWOOD s.r.o. - DEKPANEL. Vyhlašovatelem soutěže je veletržní správa ABF, a,s,

 

10.02.2018 10:13:25 Více  

Na veletrhu CESTY DŘEVA si přijdou na své dospělí i děti

Dospělí, kteří se chtějí dozvědět něco o dřevostavbách, mohou přijít do poradenského centra, ve kterém jim pomohou projektanti Renata Böhmová a Pavel Nováček z kanceláře 2PROJEKTANTI spolu s architektkou Markétou Knobovou z ateliéru Mooza Architecture. Poradenské centrum bude po celou dobu veletrhu otevřené v Hale 2.

Děti si zde budou moci vyzkoušet interaktivní dřevěné pomůcky určené pro environmentální výchovu a lesní pedagogiku, jako jsou tabule, ekologické hry a pomůcky, například dřevěné pexeso, dendrofon nebo xylofon. Na výstavišti bude pro malé i velké návštěvníky připravena také naučná stezka.

09.02.2018 10:49:19 Více  

Začaly veletrhy úsporného bydlení FOR PASIV a CESTY DŘEVA

Ve čtvrtek dopoledne byly slavnostně zahájeny veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA. Pásku přestřihli zástupci všech dotčených ministerstev spolu s pořadateli. Veletrh CESTY DŘEVA, který je zaměřený na dřevěné stavby, konstrukce a výrobky včetně zpracování dřeva probíhá již potřetí. FOR PASIV, který se věnuje nízkoenergetickým, pasivním a nulovým stavbám odstartoval již pošesté. Výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech otevírá až do soboty v 10 hodin, areál musí návštěvníci opustit v 18, v sobotu v 17 hodin. Vstupné je 100 Kč. Informace o zlevněných vstupenkách najdete na www.forpasiv.cz nebo www.cestydreva.cz v sekci pro návštěvníky.

08.02.2018 11:05:07 Více  

Pasivní Rodinný dům za tři měsíce

Přemýšlíte o změně bydlení a vaším snem je rodinný dům? Svěřte své požadavky GOOPANu a vyberte si dům přesně podle vašich představ. Nabídka více než 60 typových domů vyhoví požadavkům opravdu každého. Výhodou domů ze stavebního systému Goopan je rychlost výstavby, cena a energetická nenáročnost domu.

Jednou z novinek roku 2018 je i developerský projekt Black Roofs, jehož jsme dodavatelem. Bydlení blízko přírody a 12 minut od Prahy. Jedná se o soubor pasivních domů za cenu bytů v Praze s nejlepším poměrem ceny a kvality nezávislá developerská a investiční společnosti GETBERG.

Navštivte nás na stánku 2C16 na veletrhu CESTY DŘEVA, FOR PASIV a dozvíte se více o novinkách dotacích.

07.02.2018 14:32:57 Více  

Nabídka akčních domů od ATRIUM

Opět jsme na nadcházející jaro 2018 připravili zajímavou nabídku cenově zvýhodněných domů z linie COMPACT. Ke každému domu z nabídky ATRIUM nebo individuálně navrženému domu získáváte navíc výběr z Jubilejní nabídky JARO 2018. Bližší informace o nových nabídkách vám rádi poskytneme na veletrhu CESTY DŘEVA 2018 na stánku v hale 2C stánek 08.

06.02.2018 13:58:55 Více  

Naučná stezka a dřevěné hry jsou připravené pro děti na veletrhu CESTY DŘEVA

Již 8. – 10. února 2018 se uskuteční třetí ročník veletrhu CESTY DŘEVA. Lidé mohou navštívit desítky expozic renomovaných dodavatelů dřevostaveb, ale také bezplatné poradenské centrum se zkušenými architekty nebo přednášky na zajímavá témata.

05.02.2018 22:26:54 Více  

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale I

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale I.

Přijďte si prohlédnout nové dynamicky laděné SUV Ford EcoSport, manažerské Mondeo a osmi- až devítimístné Tourneo Custom. Přítomní specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění.

Při příležitosti veletrhu je pro vás připravena i zvýhodněná nabídka. Aktuální nabídku skladových vozů naleznete nawww.fordskladem.cz

02.02.2018 09:54:28 Více  

Hledáte cestu k realizaci Vašeho domu?

Hledáte cestu k realizaci Vašeho domu? Přijďte si shrnout možnosti s projektanty a architektem z oboru. K diskuzi nad tématy, které stavba každého domu přináší se na Vás budou těšit Ing. arch. Markéta Knobová z ateliéru Mooza architecture www.mooza-arch.cz a projektanti Ing. Renata Böhmová a Ing. Pavel Nováček z kanceláře 2PROJEKTANTI. Využijte ZDARMA konzultaci Vašeho plánovaného bydlení, nebo dispozičního řešení v Hale 2D.

 

31.01.2018 09:33:43 Více  

Šopa na Vás čeká v časopisu sruby&roubenky 1/2018

Že nevíte, co šopa je?  Dozvíte se v čerstvém vydání oblíbeného časopis sruby&roubenky 1/2018, které pro Vás bude připraveno na stánku 2D03 veletrhu Cesty dřeva 2018.

Dalšími tématy veletržního vydání jsou samozřejmě redakční návštěvy srubů a roubenek v české kotlince, rekonstrukce masivních dřevostaveb, technická témata jakým je komínový průduch a nebo třeba detail rohových spojů dřevostaveb. Novinkou je rubrika „Ze zápisníku soudního znalce“, která Vás překvapí a možná i bude šokovat. Můžete si i zasoutěžit. Otevíráme totiž další ročník ankety Dřevostavba roku 2018 časopisů sruby&roubenky a DŘEVO&stavby, v níž můžete vyhrát například vestavný set spotřebičů značky MORA.

31.01.2018 09:20:07 Více  

Přehled dodavatelů dřevostaveb pro všechny návštěvníky veletrhu Cesty dřeva 2018 ZDARMA

V únoru již  po deváté vychází oblíbená ročenka časopisu DŘEVO&stavby - Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb. Jde o speciál, který již tradičně přináší prezentaci firem zabývajících se výrobou a realizací domů na bázi dřeva v České republice.

Letos NOVĚ s ukázkami realizací a projektů dřevostaveb! Adresář tak bude zároveň sloužit jako katalog dřevostaveb, z něhož si svou vysněnou dřevostavbu vybere určitě každý.

Nevíte si rady s kým stavět dřevostavbu? Jsou pro Vás dřevostavby novým oborem a těžko se orientujete v technologiích dřevostaveb? Je pro Vás těžké vybrat tu správnou?

Ročenka Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb vám poradí! Dozvíte se, co to jsou dřevostavby, jaké jsou u nás nejběžnější konstrukční systémy dřevostaveb a za pomoci jedinečného přehledu firem si jistě vyberete tu správnou!

Přijďte si pro Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb na veletrh Cesty dřeva 2018, dostanete ho ZDARMA na stánku 2D03 časopisu DŘEVO&stavby a sruby&roubenky v hale číslo 2.

www.drevoastavby.cz

31.01.2018 09:17:42 Více  následující
ESTAV.cz
ESTAV.cz Stovky let zapomenutá technologie pomáhá chránit stavby proti zemětřesení Studenti architektury budou soutěžit o 350 tis. korun a stáž u architekta Josefa Pleskota Jaký druh vytápění zvolit v nízkoenergetických a pasivních domech? Přeživší pádu vilémovského mostu: Podpěry klenby se uvolňovaly VIDEO: Moderní a úsporný rodinný dům stavěli ze dřeva, slámy i hlíny Slevový poukaz od Wienerbergeru slibuje kvalitní stavbu domu za výhodné ceny
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook