CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu

Projekt CESTY DŘEVA v nadcházejícím roce zaujme i návštěvníky z oblastí lesního hospodářství a zpracování dřeva!


V návaznosti na úspěšnou premiéru unikátního projektu CESTY DŘEVA, kde bylo dřevo představeno především z hlediska svého využití ve stavebnictví a výstavní haly zdobily sruby, roubenky či nebytové dřevostavby, se organizátoři v souvislosti s aktuální poptávku na trhu rozhodli pro nadcházející ročník veletrhu obohatit současnou nomenklaturu i o obory LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ a ZPRACOVÁNÍ DŘEVA. Pro koho tedy bude v roce 2017 tento veletrh určen?

 

Oblast LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ zaujme všechny zástupce odborné i laické veřejnosti. K vidění bude profesionální lesní a dřevařská technika: lesní frézy, lesní traktory, vyvážecí vleky, navijáky, štěpkovače, drtiče, odkorňovače atd. Na veletrhu budou rovněž zastoupeny společnosti z oborů pěstování lesů, ochrany lesů, lesní těžby a palivového dříví. Podrobnosti z oblastí ZPRACOVÁNÍ DŘEVA a DŘEVĚNÝCH STAVEB, KONSTRUKCÍ A VÝROBŮ jsou dostupné zde.

 

Po celou dobu veletrhu bude také probíhat bohatý doprovodný program, na jehož realizaci se budou mimo jiné podílet i významní odborníci z výše zmiňovaných oborů. Každý návštěvník dostane možnost v rámci jednoho vstupného navštívit i souběžně probíhající veletrhy FOR PASIV, STŘECHY PRAHA, SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a soutěžní přehlídku stavebních řemesel SUSO. Celá tato akce se uskuteční  9. - 12. 2. 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

 


Zpět na seznam aktualit
ESTAV.cz
ESTAV.cz Druhý den právní poradny zdarma na stánku ESTAV.cz Jak bezpečněji bydlet se dozvěděli účastníci konference ESTAV.cz Jak vyčistit vzduch ve městech? Stěna z mechu může pomoci Středočeský kraj rozdělí v kotlíkových dotacích od 4. října přes 500 mil. Jaké jsou nejlepší výrobky a stánky na veletrhu FOR ARCH 2017? A kdo je architektem roku? Elektrifikovaná dálnice v Německu
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook