CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu

Projekt CESTY DŘEVA v nadcházejícím roce zaujme i návštěvníky z oblastí lesního hospodářství a zpracování dřeva!


V návaznosti na úspěšnou premiéru unikátního projektu CESTY DŘEVA, kde bylo dřevo představeno především z hlediska svého využití ve stavebnictví a výstavní haly zdobily sruby, roubenky či nebytové dřevostavby, se organizátoři v souvislosti s aktuální poptávku na trhu rozhodli pro nadcházející ročník veletrhu obohatit současnou nomenklaturu i o obory LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ a ZPRACOVÁNÍ DŘEVA. Pro koho tedy bude v roce 2017 tento veletrh určen?

 

Oblast LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ zaujme všechny zástupce odborné i laické veřejnosti. K vidění bude profesionální lesní a dřevařská technika: lesní frézy, lesní traktory, vyvážecí vleky, navijáky, štěpkovače, drtiče, odkorňovače atd. Na veletrhu budou rovněž zastoupeny společnosti z oborů pěstování lesů, ochrany lesů, lesní těžby a palivového dříví. Podrobnosti z oblastí ZPRACOVÁNÍ DŘEVA a DŘEVĚNÝCH STAVEB, KONSTRUKCÍ A VÝROBŮ jsou dostupné zde.

 

Po celou dobu veletrhu bude také probíhat bohatý doprovodný program, na jehož realizaci se budou mimo jiné podílet i významní odborníci z výše zmiňovaných oborů. Každý návštěvník dostane možnost v rámci jednoho vstupného navštívit i souběžně probíhající veletrhy FOR PASIV, STŘECHY PRAHA, SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a soutěžní přehlídku stavebních řemesel SUSO. Celá tato akce se uskuteční  9. - 12. 2. 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

 


Zpět na seznam aktualit
ESTAV.cz
ESTAV.cz Vodní elektrárnu staví již přes 45 let. Stavbu dokončí čínská firma Města s nejvíce znečištěným ovzduším na světě Cez zimu si dajte urobiť ponuku na zariadenia OZE a na jar máte energie takmer zadarmo Airbnb omezí v Paříži pronájmy na 120 dní v roce pouze v bytech v centru Vyladění interiéru podle feng shui: Prvek kov Lepší akustické vlastnosti bytů se sádrokartonovými systémy KNAUF
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook