CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu

FOR PASIV A CESTY DŘEVA 2018


Každoročně se na těchto veletrzích prezentují jedničky z oboru. Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, poradenství či způsobům financování. 

Zájem o úsporné bydlení stále roste. Důkazem toho je nejen narůstající zájem firem prezentovat zde své produkty a služby, ale také zvyšující se číslo návštěvníků, které v letošním roce přeskočilo 21 000. 

Pro návštěvníky i vystavovatele bude připraven opět zajímavý doprovodný program, který inspiruje a motivuje laickou i odbornou veřejnost a pomůže nalézt odpovědi na jejich otázky. 

Ve stejném souběhu bude probíhat i každoroční veletrh Střechy Praha. 

 

Více informací k veletrhu naleznete na stránkách www.forpasiv.cz a www.cestydreva.cz


Zpět na seznam aktualit
ESTAV.cz
ESTAV.cz Ceny bytů a domů v ČR rostly v 1. čtvrtletí nejrychleji v EU Města pro lidi nebo pro automobily? Rozsáhlá oprava kanalizace komplikuje dopravu v Krnově Zkušenosti s bydlením v dřevostavbě po deseti letech Senát vrátil Sněmovně novelu zjednodušující proces EIA 3 rozhovory s 3K Architects: Co je to stavební projekt, kolik času a peněz stojí jej vytvořit?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook