CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu

Stále oblíbenější kombinace dřeva a kamene při budování teras, venkovního posezení nebo zahradních altánů


Přemýšlíte o budování dřevěné terasy nebo o stavbě zahradního altánu, ale zatím ještě nevíte čím dřevěnou plochu ošetřit, tak aby bylo dřevo chráněno ? Pak navštivte společnost Acolor s.r.o, která se zabývá materiály na povrchovou úpravu dřeva už více než 20 let. V naší nabídce najdete materiály nejen pro interiér, ale nabídneme Vám i řešení pro ochranu venkovního dřeva. Produkty belgické značky Ciranova nebo rakouské značky Wildschek Lacke se používají na ochranu a dokončení dřevěných plotů, teras nebo konstrukcí, které jsou vystaveny venkovním podmínkám.

 

V dnešní době je stále více populární využívat v zahradách i kamenné prvky jako jsou chodníky, obruby nebo i dekorační sochy. Nevýhodou kamene je, že kamenné povrchy, které do sebe vsakují vodu, tak vytváření prostředí pro tvorbu řas a mechu. Tento povrch je pak nejen nevzhledný, ale také velmi kluzký a tím pádem nebezpečný. Následné čištění kamene je často náročné jak z hlediska finančního tak i z pohledu práce samotné. Společnost Acolor s.r.o přináší produkt belgické značky Horsemen, který kamenné povrchy ochrání a usnadní Vám tak údržbu kamenných chodníků či soch. Horsemen STONECARE  je bezbarvý impregnační vosk na bázi vody, který se používá jako impregnace a ochrana minerálních substrátů, jako jsou zednické cihly a kameny všech typů. Je vyroben výhradně z přírodních surovin. Snadno se nanáší a ušetří Vám čas i peníze, které byste vydali na následnou údržbu.


Více
ESTAV.cz
ESTAV.cz Velký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou Koukalovou Budování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu Roudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru města Předkupní právo - současná právní úprava komplikuje realitní trh Světlý a otevřený interiér kavárny v Nové radnici respektuje historickou budovu Praha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook