CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu

Veletržní vydání časopisu DŘEVO&stavby 1/2018 pro veletrh Cesty dřeva 2018


Letošním prvním vydáním časopisu DŘEVO&stavby slavíme deset let existence časopisu! Přijďte si pro něj na veletrh Cesty dřeva na stánek 2D03 v hale 2 letňanského výstaviště PVA.

V časopisu najdete mimo jiné sedm oblíbených redakčních návštěv nově postavených dřevostaveb, kterým vévodí dům z titulky - supermoderní placatá dřevostavba na nožkách, která ční přímo na sjezdovce. Redaktorka, která dům navštívila, jej přirovnává k Jaguárovi. V interiérové části časopisu Vás nadchnou kuchyně plné dřeva vyrobené z palet nebo inspirativní článek plný osvětlení do dřevostaveb. Představíme slavnou rodinnou firmu, přečtete si příběh obyčejné sedačky a dozvíte se, kolik krav je potřeba na výrobu designového křesla. Budeme stavět po roce 2020 jen pasivní domy? Tak na to dostanete odpověď v rozhovoru s odborníkem. V neposlední řadě Vám zkušení odborníci odpoví na klíčové otázky před stavbou domu. Samotnou dřevostavbu si pak můžete vybrat z katalogových domů v sekci domy a projekty. Rozjíždíme také další ročník oblíbené ankety Dřevostavba roku! Hlasujte a vyhrajte třeba set vestavných spotřebičů MORA nebo vysavač Kärcher.

Ochutnejte první letošní číslo desátého ročníku časopisu DŘEVO&stavby zde:

http://www.drevoastavby.cz/online/e-das-2018-01-ochutnavka

O časopisu více na www.drevoastavby.cz

 


Více
ESTAV.cz
ESTAV.cz Velký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou Koukalovou Budování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu Roudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru města Předkupní právo - současná právní úprava komplikuje realitní trh Světlý a otevřený interiér kavárny v Nové radnici respektuje historickou budovu Praha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook