CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu

Šopa na Vás čeká v časopisu sruby&roubenky 1/2018


Že nevíte, co šopa je?  Dozvíte se v čerstvém vydání oblíbeného časopis sruby&roubenky 1/2018, které pro Vás bude připraveno na stánku 2D03 veletrhu Cesty dřeva 2018.

Dalšími tématy veletržního vydání jsou samozřejmě redakční návštěvy srubů a roubenek v české kotlince, rekonstrukce masivních dřevostaveb, technická témata jakým je komínový průduch a nebo třeba detail rohových spojů dřevostaveb. Novinkou je rubrika „Ze zápisníku soudního znalce“, která Vás překvapí a možná i bude šokovat. Můžete si i zasoutěžit. Otevíráme totiž další ročník ankety Dřevostavba roku 2018 časopisů sruby&roubenky a DŘEVO&stavby, v níž můžete vyhrát například vestavný set spotřebičů značky MORA.

Online ochutnávku veletržního vydání časopisu sruby&roubenky 1/2018 najdete zde

http://www.drevoastavby.cz/online/e-sar-2018-01-ochutnavka

 

www.drevoastavby.cz


Více
ESTAV.cz
ESTAV.cz Stovky let zapomenutá technologie pomáhá chránit stavby proti zemětřesení Studenti architektury budou soutěžit o 350 tis. korun a stáž u architekta Josefa Pleskota Jaký druh vytápění zvolit v nízkoenergetických a pasivních domech? Přeživší pádu vilémovského mostu: Podpěry klenby se uvolňovaly VIDEO: Moderní a úsporný rodinný dům stavěli ze dřeva, slámy i hlíny Slevový poukaz od Wienerbergeru slibuje kvalitní stavbu domu za výhodné ceny
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook