CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu

Najdete na veletrhu - CESTY DŘEVA


Rodinný dům za tři měsíce a s dotacemi až 650 000 Kč

Vystavovatel: GOOPAN BUILDING s.r.o. - Hala 2 - C16

Přemýšlíte o změně bydlení a vaším snem je rodinný dům? Svěřte své požadavky GOOPANu a vyberte si dům přesně podle vašich představ. Nabídka více než 60 typových domů vyhoví požadavkům opravdu každého. Výhodou domů ze stavebního systému Goopan je rychlost výstavby, cena a energetická nenáročnost domu. Jednou z novinek roku 2018 je i developerský projekt Black Roofs, jehož jsme dodavatelem. Bydlení blízko přírody a 12 minut od Prahy. Jedná se o soubor pasivních domů za cenu bytů v Praze s nejlepším poměrem ceny a kvality nezávislá developerská a investiční společnosti GETBERG. Navštivte nás na stánku 2C16 na veletrhu CESTY DŘEVA, FOR PASIV a dozvíte se více o novinkách dotacích.


Renovace a údržba dřevěných podlah

Vystavovatel: BONA CR, spol. s r.o. - Hala 2 - D04

Máte dřevěnou podlahu či parkety, které jsou opotřebované, špinavé, zašlé? Než podlahu překryjete kobercem, zvažte možnosti renovace. Vyplatí se to! Renovací docílíte naprosto fantastického vzhledu. Správné ošetření se odvíjí od stavu podlahy. Představujeme 3 způsoby údržby, které navrátí podlaze její přirozenou krásu. Údržba Bronz spočívá v účinném "oživení" dřevěné podlahy pomocí unikátního čisticího systému - Bona Hloubkové čištění podlah. Pomocí speciálního čisticího stroje navrátí podlaze její přirozenou krásu. Špinavé, znečištěné, opotřebované, poškrábané podlahy budou svěží a budou vypadat jako nové. Údržba Stříbro - alternativa úplné renovace. Je-li podlaha narušena fleky, škrábanci a běžným opotřebením, je zapotřebí podlahu mezibrousit a přelakovat či přeolejovat. Podlaha bude mít novou vrstvu trvalé ochrany proti opotřebení. Údržba Zlato představuje kompletní renovaci v případě, že je podlaha značně opotřebovaná, poškozená, zničená. Celkovou renovací můžete změnit vzhled své podlahy. A jde to i bezprašně. Zeptejte se na Bona DCS - bezprašné broušení podlah.


ESTAV.cz
ESTAV.cz Velký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou Koukalovou Budování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu Roudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru města Předkupní právo - současná právní úprava komplikuje realitní trh Světlý a otevřený interiér kavárny v Nové radnici respektuje historickou budovu Praha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook