CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu

Přehled dodavatelů dřevostaveb pro všechny návštěvníky veletrhu Cesty dřeva 2018 ZDARMA


V únoru již  po deváté vychází oblíbená ročenka časopisu DŘEVO&stavby - Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb. Jde o speciál, který již tradičně přináší prezentaci firem zabývajících se výrobou a realizací domů na bázi dřeva v České republice.

Letos NOVĚ s ukázkami realizací a projektů dřevostaveb! Adresář tak bude zároveň sloužit jako katalog dřevostaveb, z něhož si svou vysněnou dřevostavbu vybere určitě každý.

Nevíte si rady s kým stavět dřevostavbu? Jsou pro Vás dřevostavby novým oborem a těžko se orientujete v technologiích dřevostaveb? Je pro Vás těžké vybrat tu správnou?

Ročenka Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb vám poradí! Dozvíte se, co to jsou dřevostavby, jaké jsou u nás nejběžnější konstrukční systémy dřevostaveb a za pomoci jedinečného přehledu firem si jistě vyberete tu správnou!

Přijďte si pro Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb na veletrh Cesty dřeva 2018, dostanete ho ZDARMA na stánku 2D03 časopisu DŘEVO&stavby a sruby&roubenky v hale číslo 2.

www.drevoastavby.cz


Více
ESTAV.cz
ESTAV.cz Stovky let zapomenutá technologie pomáhá chránit stavby proti zemětřesení Studenti architektury budou soutěžit o 350 tis. korun a stáž u architekta Josefa Pleskota Jaký druh vytápění zvolit v nízkoenergetických a pasivních domech? Přeživší pádu vilémovského mostu: Podpěry klenby se uvolňovaly VIDEO: Moderní a úsporný rodinný dům stavěli ze dřeva, slámy i hlíny Slevový poukaz od Wienerbergeru slibuje kvalitní stavbu domu za výhodné ceny
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook