CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Organizátor


ABF, a.s.
Obory veletrhu
Zájem o úsporné bydlení je veliký, dokazuje to návštěvnost veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA

Stále více lidí se zajímá o úsporné stavby. Dokazuje to každoročně rostoucí návštěvnost veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA. Letos navštívilo výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech téměř 22 tisíc lidí. Představilo se jim 129 vystavovatelů a lákavý doprovodný program.

25.02.2018 21:12:30 Více  

TOP EXPO - nejpůsobivější expozice veletrhu CESTY DŘEVA 2018

I letos proběhla v rámci veletrhu CESTY DŘEVA soutěž o nejpůsobivější expozici, která je zároveň i vysoce funkční a splňuje kritéria pro komunikaci se zákazníkem. Hodnoceny byly všechny expozice veletrhu a ocenění TOP EXPO 2018 získala společnost: DEKWOOD s.r.o. - DEKPANEL. Vyhlašovatelem soutěže je veletržní správa ABF, a,s,

 

10.02.2018 10:13:25 Více  

Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA 2018

09.02.2018 13:06:27 Více  

Na veletrhu CESTY DŘEVA si přijdou na své dospělí i děti

Dospělí, kteří se chtějí dozvědět něco o dřevostavbách, mohou přijít do poradenského centra, ve kterém jim pomohou projektanti Renata Böhmová a Pavel Nováček z kanceláře 2PROJEKTANTI spolu s architektkou Markétou Knobovou z ateliéru Mooza Architecture. Poradenské centrum bude po celou dobu veletrhu otevřené v Hale 2.

Děti si zde budou moci vyzkoušet interaktivní dřevěné pomůcky určené pro environmentální výchovu a lesní pedagogiku, jako jsou tabule, ekologické hry a pomůcky, například dřevěné pexeso, dendrofon nebo xylofon. Na výstavišti bude pro malé i velké návštěvníky připravena také naučná stezka.

09.02.2018 10:49:19 Více  

Začaly veletrhy úsporného bydlení FOR PASIV a CESTY DŘEVA

Ve čtvrtek dopoledne byly slavnostně zahájeny veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA. Pásku přestřihli zástupci všech dotčených ministerstev spolu s pořadateli. Veletrh CESTY DŘEVA, který je zaměřený na dřevěné stavby, konstrukce a výrobky včetně zpracování dřeva probíhá již potřetí. FOR PASIV, který se věnuje nízkoenergetickým, pasivním a nulovým stavbám odstartoval již pošesté. Výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech otevírá až do soboty v 10 hodin, areál musí návštěvníci opustit v 18, v sobotu v 17 hodin. Vstupné je 100 Kč. Informace o zlevněných vstupenkách najdete na www.forpasiv.cz nebo www.cestydreva.cz v sekci pro návštěvníky.

08.02.2018 11:05:07 Více  

Pasivní Rodinný dům za tři měsíce

Přemýšlíte o změně bydlení a vaším snem je rodinný dům? Svěřte své požadavky GOOPANu a vyberte si dům přesně podle vašich představ. Nabídka více než 60 typových domů vyhoví požadavkům opravdu každého. Výhodou domů ze stavebního systému Goopan je rychlost výstavby, cena a energetická nenáročnost domu.

Jednou z novinek roku 2018 je i developerský projekt Black Roofs, jehož jsme dodavatelem. Bydlení blízko přírody a 12 minut od Prahy. Jedná se o soubor pasivních domů za cenu bytů v Praze s nejlepším poměrem ceny a kvality nezávislá developerská a investiční společnosti GETBERG.

Navštivte nás na stánku 2C16 na veletrhu CESTY DŘEVA, FOR PASIV a dozvíte se více o novinkách dotacích.

07.02.2018 14:32:57 Více  

Nabídka akčních domů od ATRIUM

Opět jsme na nadcházející jaro 2018 připravili zajímavou nabídku cenově zvýhodněných domů z linie COMPACT. Ke každému domu z nabídky ATRIUM nebo individuálně navrženému domu získáváte navíc výběr z Jubilejní nabídky JARO 2018. Bližší informace o nových nabídkách vám rádi poskytneme na veletrhu CESTY DŘEVA 2018 na stánku v hale 2C stánek 08.

06.02.2018 13:58:55 Více  

Naučná stezka a dřevěné hry jsou připravené pro děti na veletrhu CESTY DŘEVA

Již 8. – 10. února 2018 se uskuteční třetí ročník veletrhu CESTY DŘEVA. Lidé mohou navštívit desítky expozic renomovaných dodavatelů dřevostaveb, ale také bezplatné poradenské centrum se zkušenými architekty nebo přednášky na zajímavá témata.

05.02.2018 22:26:54 Více  

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale I

Ford Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford ve Vstupní hale I.

Přijďte si prohlédnout nové dynamicky laděné SUV Ford EcoSport, manažerské Mondeo a osmi- až devítimístné Tourneo Custom. Přítomní specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění.

Při příležitosti veletrhu je pro vás připravena i zvýhodněná nabídka. Aktuální nabídku skladových vozů naleznete nawww.fordskladem.cz

02.02.2018 09:54:28 Více  

Hledáte cestu k realizaci Vašeho domu?

Hledáte cestu k realizaci Vašeho domu? Přijďte si shrnout možnosti s projektanty a architektem z oboru. K diskuzi nad tématy, které stavba každého domu přináší se na Vás budou těšit Ing. arch. Markéta Knobová z ateliéru Mooza architecture www.mooza-arch.cz a projektanti Ing. Renata Böhmová a Ing. Pavel Nováček z kanceláře 2PROJEKTANTI. Využijte ZDARMA konzultaci Vašeho plánovaného bydlení, nebo dispozičního řešení v Hale 2D.

 

31.01.2018 09:33:43 Více  

Šopa na Vás čeká v časopisu sruby&roubenky 1/2018

Že nevíte, co šopa je?  Dozvíte se v čerstvém vydání oblíbeného časopis sruby&roubenky 1/2018, které pro Vás bude připraveno na stánku 2D03 veletrhu Cesty dřeva 2018.

Dalšími tématy veletržního vydání jsou samozřejmě redakční návštěvy srubů a roubenek v české kotlince, rekonstrukce masivních dřevostaveb, technická témata jakým je komínový průduch a nebo třeba detail rohových spojů dřevostaveb. Novinkou je rubrika „Ze zápisníku soudního znalce“, která Vás překvapí a možná i bude šokovat. Můžete si i zasoutěžit. Otevíráme totiž další ročník ankety Dřevostavba roku 2018 časopisů sruby&roubenky a DŘEVO&stavby, v níž můžete vyhrát například vestavný set spotřebičů značky MORA.

31.01.2018 09:20:07 Více  

Přehled dodavatelů dřevostaveb pro všechny návštěvníky veletrhu Cesty dřeva 2018 ZDARMA

V únoru již  po deváté vychází oblíbená ročenka časopisu DŘEVO&stavby - Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb. Jde o speciál, který již tradičně přináší prezentaci firem zabývajících se výrobou a realizací domů na bázi dřeva v České republice.

Letos NOVĚ s ukázkami realizací a projektů dřevostaveb! Adresář tak bude zároveň sloužit jako katalog dřevostaveb, z něhož si svou vysněnou dřevostavbu vybere určitě každý.

Nevíte si rady s kým stavět dřevostavbu? Jsou pro Vás dřevostavby novým oborem a těžko se orientujete v technologiích dřevostaveb? Je pro Vás těžké vybrat tu správnou?

Ročenka Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb vám poradí! Dozvíte se, co to jsou dřevostavby, jaké jsou u nás nejběžnější konstrukční systémy dřevostaveb a za pomoci jedinečného přehledu firem si jistě vyberete tu správnou!

Přijďte si pro Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb na veletrh Cesty dřeva 2018, dostanete ho ZDARMA na stánku 2D03 časopisu DŘEVO&stavby a sruby&roubenky v hale číslo 2.

www.drevoastavby.cz

31.01.2018 09:17:42 Více  

Veletržní vydání časopisu DŘEVO&stavby 1/2018 pro veletrh Cesty dřeva 2018

Letošním prvním vydáním časopisu DŘEVO&stavby slavíme deset let existence časopisu! Přijďte si pro něj na veletrh Cesty dřeva na stánek 2D03 v hale 2 letňanského výstaviště PVA.

V časopisu najdete mimo jiné sedm oblíbených redakčních návštěv nově postavených dřevostaveb, kterým vévodí dům z titulky - supermoderní placatá dřevostavba na nožkách, která ční přímo na sjezdovce. Redaktorka, která dům navštívila, jej přirovnává k Jaguárovi.

29.01.2018 14:27:32 Více  

Příležitost pro studenty – soutěž Stavby s vůní dřeva 2018 zahájena

Největší česká studentská soutěž zaměřená na dřevěné stavění „Stavby s vůní dřeva“ zahajuje svůj 6. ročník. Studenti vyšších a vysokých odborných škol tak získávají prostor ukázat veřejnosti i svým potenciálním zaměstnavatelům svůj talent a předvést, co umí navrhnout ze dřeva. Hlásit se mohou studenti z Česka i Slovenska až do 30. 6. 2018. Vítězové, které vybere v létě 2018 odborná porota a široká veřejnost, se mají na co těšit. Získají ceny v celkové hodnotě 230 000 Kč!

Do soutěže, kterou vyhlašuje Nadace dřevo pro život, mohou zájemci hlásit své návrhy dřevěných staveb a konstrukcí do dvou nových soutěžních kategorií: Dřevěné stavby – malé a Dřevěné stavby – velké. Kromě technických náležitostí díla, které jsou definované v soutěžních podmínkách na webu www.StavbySVuniDreva.cz, je třeba u přihlášeného návrhu zohlednit také téma ročníku, které letos zní: „Dřevo je naše budoucnost“.

 

 

29.01.2018 14:03:33 Více  

Varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.  

 

 
Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

11.01.2018 11:05:04 Více  

Objevujte přírodu hravě

Aby byly naše děti zdravé, musí být zdravá i naše příroda. Lesní svět vede vaše kroky správným směrem a hravou formou navazuje na práci pedagogů. Dřevěnými prvky a pomůckami probouzí zájem o přírodu a ukazuje tak dospělým i dětem, že poznávat přírodu jde zábavně, nápaditě i ekologicky. Máte tak jedinečnou příležitost prohlédnout a osahat všechny malé i velké výrobky s originálními ilustracemi rostlin, zvířat a hub. Objevovat přírodu hravě s Lesním světem můžete na veletrhu Cesty dřeva od 8. do 10. ún​ora 2018 v hale 2.​

22.01.2018 15:14:27 Více  

Dřevěný akustický podhled

Při realizaci dřevostavby nebo její rekonstrukce je dobré myslet i na akustiku vnitřního prostoru. Dobrá akustika je totiž základem pro funkční interiér. Dřevěný akustický podhled od rakouské manufaktury Admonter je jedním z vhodných řešení, které je navíc velice atraktivní. Finální pohledovou stranu tvoří dřevěné řezané lamely z dubu, modřínu nebo skutečně starého dřeva, které jsou vzhledově shodné s dalšími jejich produkty. Můžete tak mít dřevěné podlahy, schody, dveře i obklad stěn ve stejném vzhledu, povrchu i struktuře jako akustický podhled.

S novinkou se můžete seznámit  na stánku č. 2D1 (Hala č. 2, sektor 2D).  Více také na www.admonter.at .

18.01.2018 10:37:48 Více  

Stále oblíbenější kombinace dřeva a kamene při budování teras, venkovního posezení nebo zahradních altánů

Přemýšlíte o budování dřevěné terasy nebo o stavbě zahradního altánu, ale zatím ještě nevíte čím dřevěnou plochu ošetřit, tak aby bylo dřevo chráněno ? Pak navštivte společnost Acolor s.r.o, která se zabývá materiály na povrchovou úpravu dřeva už více než 20 let. V naší nabídce najdete materiály nejen pro interiér, ale nabídneme Vám i řešení pro ochranu venkovního dřeva. Produkty belgické značky Ciranova nebo rakouské značky Wildschek Lacke se používají na ochranu a dokončení dřevěných plotů, teras nebo konstrukcí, které jsou vystaveny venkovním podmínkám.

 

 

19.12.2017 11:06:09 Více  

PF 2018

14.12.2017 17:10:25 Více  

Stále oblíbenější dřevostavby najdete na veletrhu CESTY DŘEVA

Veletrh CESTY DŘEVA, který je zaměřený na dřevěné stavby, konstrukce a výrobky
včetně zpracování dřeva, se uskuteční již potřetí v PVA EXPO PRAHA v termínu
8. – 10. února 2018. Návštěvníci se mohou těšit na desítky renomovaných vystavovatelů a zajímavý doprovodný program.

13.12.2017 21:03:59 Více  

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

20.07.2017 10:14:45 Více  

FOR PASIV A CESTY DŘEVA 2018

Vážení obchodní přátelé a příznivci úsporného stavění, rádi bychom vás tímto informovali o započetí příprav dalšího ročníku veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA, které otevřou brány letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA v termínu 8. – 10. 2. 2018. 

6. ročník veletrhu FOR PASIV je zaměřen na stále více se rozrůstající trend pasivního a nízkoenergetického bydlení a zabývá se problematikou spojenou s efektivním využitím přírodních zdrojů, technologiemi a v neposlední řadě získáním dotací na úsporné bydlení.

3. ročník veletrhu CESTY DŘEVA je cílen na zájemce o dřevostavby, dřevěné konstrukce, materiály, výrobky, zpracování a technologie dřeva.

29.06.2017 16:19:01 Více  

Plán výstaviště FOR PASIV, CESTY DŘEVA 2018

12.06.2017 12:54:39 Více  

Pro vystavovatele – Cesty dřeva

09.06.2017 10:20:48 Více  

Pro naše zákazníky nabízíme ubytování v několika partnerských zařízeních. Detailní nabídku naleznete na stránkách www.abf.cz.

Detailní nabídku naleznete na stránkách www.abf.cz.

21.04.2017 16:05:40 Více  

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

10.04.2017 13:53:53 Více  

Krátká připomínka veletrhu CESTY DŘEVA 2017

03.04.2017 11:06:08 Více  

Dřevostavba je životním stylem majitelů

Život v dřevostavbě je nejen otázkou rychlosti výstavby nebo úspory energie, ale také otázkou životního stylu majitelů. Dřevěné domy jsou ekologické, navíc mají podle dosavadních studií pozitivní vliv na zdraví člověka.  Všechny potřebné informace se mohou návštěvníci dozvědět na letošním mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH ve dnech od 19. do až 23. září v PVA EXPO PRAHA. Dřevostavby najdou návštěvníci nově v Hale 5 - sektorech C, D.

24.02.2017 08:26:40 Více  

Veletrh FOR PASIV navštívilo v letošním roce více než 21 tisíc návštěvníků během tří dnů

Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA navštívilo v letošním roce více než 21 tisíc návštěvníků, téměř o desetinu více než v roce 2016. Návštěvníci se mohli informovat o nízkoenergetických a pasivních domech, srubech, roubenkách a montovaných domech. Součástí veletrhu byly zajímavé přednášky a dětský LESNÍ SVĚT. Pořadatelé vyhlásili nejlepší expozice TOP EXPO a výsledky soutěže PASIVNÍ DŮM 2016.

21.02.2017 09:46:50 Více  

Soutěž TOP EXPO veletrhu FOR PASIV a CESTY DŘEVA zná své vítěze

Soutěž TOP EXPO veletrhu FOR PASIV a CESTY DŘEVA zná své vítěze

Nejlepší expozice letošního ročníku TOP EXPO vyhlásili pořadatelé v pátek 10. února.

Na veletrhu bylo z čeho vybírat, a tak práce porotců nebyla jednoduchá. Pro hodnotící porotu byl důležitý nejen vzhled, ale také funkčnost a orientace na návštěvníka.              

Veletrh FOR PASIV:

v kategorii do 35 m2 zvítězila firma JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o., v kategorii nad 35 m2 zvítězily dvě firmy, a to HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. a Xella CZ, s.r.o.

Veletrh CESTY DŘEVA:

v kategorii do 30 m2 vyhrála firma MARTIN ČUDA – TRUHLÁŘSTVÍ, v kategorii nad 30 m2 ocenění získala firma ATRIUM, s.r.o.         

 

13.02.2017 14:02:57 Více  
ESTAV.cz
ESTAV.cz Velký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou Koukalovou Budování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu Roudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru města Předkupní právo - současná právní úprava komplikuje realitní trh Světlý a otevřený interiér kavárny v Nové radnici respektuje historickou budovu Praha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook