CESTY DŘEVA CESTY DŘEVA
Obory veletrhu

Aktuality


Dřevěný akustický podhled

Při realizaci dřevostavby nebo její rekonstrukce je dobré myslet i na akustiku vnitřního prostoru. Dobrá akustika je totiž základem pro funkční interiér. Dřevěný akustický podhled od rakouské manufaktury Admonter je jedním z vhodných řešení, které je navíc velice atraktivní. Finální pohledovou stranu tvoří dřevěné řezané lamely z dubu, modřínu nebo skutečně starého dřeva, které jsou vzhledově shodné s dalšími jejich produkty. Můžete tak mít dřevěné podlahy, schody, dveře i obklad stěn ve stejném vzhledu, povrchu i struktuře jako akustický podhled.

S novinkou se můžete seznámit  na stánku č. 2D1 (Hala č. 2, sektor 2D).  Více také na www.admonter.at .

18.01.2018 10:39:10 Více  

Stále oblíbenější kombinace dřeva a kamene při budování teras, venkovního posezení nebo zahradních altánů

Přemýšlíte o budování dřevěné terasy nebo o stavbě zahradního altánu, ale zatím ještě nevíte čím dřevěnou plochu ošetřit, tak aby bylo dřevo chráněno ? Pak navštivte společnost Acolor s.r.o, která se zabývá materiály na povrchovou úpravu dřeva už více než 20 let. V naší nabídce najdete materiály nejen pro interiér, ale nabídneme Vám i řešení pro ochranu venkovního dřeva. Produkty belgické značky Ciranova nebo rakouské značky Wildschek Lacke se používají na ochranu a dokončení dřevěných plotů, teras nebo konstrukcí, které jsou vystaveny venkovním podmínkám.

 

 

19.12.2017 11:06:46 Více  

Stále oblíbenější dřevostavby najdete na veletrhu CESTY DŘEVA

Veletrh CESTY DŘEVA, který je zaměřený na dřevěné stavby, konstrukce a výrobky
včetně zpracování dřeva, se uskuteční již potřetí v PVA EXPO PRAHA v termínu
8. – 10. února 2018. Návštěvníci se mohou těšit na desítky renomovaných vystavovatelů a zajímavý doprovodný program.

13.12.2017 21:05:41 Více  

FOR PASIV A CESTY DŘEVA 2018

Vážení obchodní přátelé a příznivci úsporného stavění, rádi bychom vás tímto informovali o započetí příprav dalšího ročníku veletrhů FOR PASIV a CESTY DŘEVA, které otevřou brány letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA v termínu 8. – 10. 2. 2018. 

6. ročník veletrhu FOR PASIV je zaměřen na stále více se rozrůstající trend pasivního a nízkoenergetického bydlení a zabývá se problematikou spojenou s efektivním využitím přírodních zdrojů, technologiemi a v neposlední řadě získáním dotací na úsporné bydlení.

3. ročník veletrhu CESTY DŘEVA je cílen na zájemce o dřevostavby, dřevěné konstrukce, materiály, výrobky, zpracování a technologie dřeva.

29.06.2017 16:19:22 Více  

Krátká připomínka veletrhu CESTY DŘEVA 2017

03.04.2017 11:06:28 Více  

Dřevostavba je životním stylem majitelů

Život v dřevostavbě je nejen otázkou rychlosti výstavby nebo úspory energie, ale také otázkou životního stylu majitelů. Dřevěné domy jsou ekologické, navíc mají podle dosavadních studií pozitivní vliv na zdraví člověka.  Všechny potřebné informace se mohou návštěvníci dozvědět na letošním mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH ve dnech od 19. do až 23. září v PVA EXPO PRAHA. Dřevostavby najdou návštěvníci nově v Hale 5 - sektorech C, D.

24.02.2017 08:28:03 Více  

Veletrh FOR PASIV navštívilo v letošním roce více než 21 tisíc návštěvníků během tří dnů

Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA navštívilo v letošním roce více než 21 tisíc návštěvníků, téměř o desetinu více než v roce 2016. Návštěvníci se mohli informovat o nízkoenergetických a pasivních domech, srubech, roubenkách a montovaných domech. Součástí veletrhu byly zajímavé přednášky a dětský LESNÍ SVĚT. Pořadatelé vyhlásili nejlepší expozice TOP EXPO a výsledky soutěže PASIVNÍ DŮM 2016.

21.02.2017 09:51:25 Více  

Soutěž TOP EXPO veletrhu FOR PASIV a CESTY DŘEVA zná své vítěze

Soutěž TOP EXPO veletrhu FOR PASIV a CESTY DŘEVA zná své vítěze

Nejlepší expozice letošního ročníku TOP EXPO vyhlásili pořadatelé v pátek 10. února.

Na veletrhu bylo z čeho vybírat, a tak práce porotců nebyla jednoduchá. Pro hodnotící porotu byl důležitý nejen vzhled, ale také funkčnost a orientace na návštěvníka.              

Veletrh FOR PASIV:

v kategorii do 35 m2 zvítězila firma JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o., v kategorii nad 35 m2 zvítězily dvě firmy, a to HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. a Xella CZ, s.r.o.

Veletrh CESTY DŘEVA:

v kategorii do 30 m2 vyhrála firma MARTIN ČUDA – TRUHLÁŘSTVÍ, v kategorii nad 30 m2 ocenění získala firma ATRIUM, s.r.o.         

 

13.02.2017 14:36:56 Více  

Prohlášení společnosti ABF, a.s. k jednání podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1 200 EUR za rok.   

 

Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a.s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

11.02.2017 11:10:57 Více  

HRACÍ PLOCHA PRO NEJMENŠÍ NÁVŠTĚVNÍKY NA SOUBĚHU VELETRHŮ CESTY DŘEVA A FOR PASIV

Díky společnosti REVEL vás zveme do dětského koutku, který je otevřen po celou dobu konání veletrhu a nabízíme služby pro celou rodinu:
DĚTSKÝ HERNÍ KOUTEK: Přijďte s dětmi do dětského koutku BABY OFFICE – pohrajte si, zrelaxujte, pobavte se! K dispozici budou herní prvky, miniklouzačka, stavebnice i deskové hry.
KOJICÍ A PŘEBALOVACÍ KOUTEK: V odděleném zázemí mohou maminky v soukromí své ratolesti nakojit či přebalit. K dispozici jsou jednorázové plenky zdarma.
RELAXAČNÍ ZÓNA: K odpočinku můžete vyUžít naše oblíbené pohodlné sedací Tuli vaky či zahradní lehátka.
Služby dětského koutku můžete využít díky podpoře společnosti REVEL:Česká společnost Revel se stará o tepelnou pohodu ve Vašich domovech i ve firmách. Je největším českým výrobcem plastového potrubí a dodavatelem tepelných čerpadel vzduch-voda. Na veletrhu představí horkou novinku – Aktivní rekuperační univerzální EKO jednotku s integrovaným boilerem. Více se můžete dozvědět ZDE nebo přímo na http://www.revel-pex.com/
Dětský koutek najdete v části 2D – CESTY DŘEVA naproti kavárně. Veletrhy probíhají v PVA EXPO PRAHA Letňany souběžně a jsou vzájemně propojené a průchozí.

11.02.2017 09:55:43 Více  následující
ESTAV.cz
ESTAV.cz Čištění a ochrana fasády rodinného domu Začaly přípravné práce pro novostavbu na Václavském náměstí Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápění Vize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby? Praha koupí objekt nádražní restaurace v Bubenči Pokládka koberce na podložku. Jaké má výhody a jak připravit podklad?
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2016

Závěrečná zpráva CESTY DŘEVA 2017

Facebook